Uzmana danışGaz tepkime cihazıyla ilgili tüm sorularınız için..

Sprint Booster – Gaz Tepkime Cihazı

2003 model ve üzeri bir çok araçta gaz teli bulunmamaktadır, gaz telinin yerini basit anlatımla aracın boğaz kelebeğine sinyal gönderen bir potansiyometre almıştır. Sprint booster otomobilin gaz pedalı sensörü ile ve boğaz kelebeği arasındaki sinyal transferini hızlandırarak aracınızın gaza daha tepkili olmasını sağlayan, aracınızın var olan gücünü daha erken elde etmenizi sağlayan, ödüllü ve TUV onaylı bi parçadır.

Aracınızdan beklediğiniz atak hareketlerini veya ilk gaz tepkilerindeki gecikmeleri yarı sürelerine indirgemektedir. Bu sayede örneğin Mini Cooper S de 0-100km akselerasyonu 0.7-0.9 saniye gibi hızlandırmaktadır ve düşük hacimli veya otomatik vitesli araçlardaki alt devirlerdeki hantallığı %80 oranında serileştirmektedir. Hiçbir extra alet gerektirmeden 5 dakikada takılabilen bu ünite otomobilinizden beklediğiniz extra performansı size anında hissettirdiği gibi, aracınızı daha da çok sevmenizi sağlayacak. Lütfen aşağıda yer alan videomuzu izleyin.

Sprint Booster - Gaz Tepkime Cihazı
Sprint Booster – Gaz Tepkime Cihazı

Sprint Booster Elektronik Gaz Pedalından Kaynaklanan Tepkime Gecikmelerini %80 Oranında Ortadan Kaldırarak Aracınızı Çok Daha Seri bir Hale Getirmektedir. Sprint Booster Aracınızın Gaz Pedalına Extra bir Alet Gerektirmeden 3 dakikada Takılabilen bir Ara Amplifikatördür. Aracınızın Hiçbir Elektronik Sistemine Zarar Vermemektedir ve Bunu TÜV Belgesiyle Onaylatmaktadır. Sprint Booster Basit bir Kumanda İle İstenirse Devre Dışı Bırakılabilir ve Tekrar Aktive Edilebilir.

Sprint Booster’a Eklenen 2 Özellik

Vale Modu

Vale modu sayesinde 3 haneli herhangi bir PIN belirlenerek 3 değişik seviyede(-%55 / -%65 / -%75) limitlenebilir. Bu sayede araçta ciddi bir tork ve beygir düşüklüğü olacağından istenilmeyen performans kullanımları engellenebilecektir.

Pedal Kitleme Modu

Pedal kitleme modu ekstra bir güvenlik amacı ile aracın izinsiz kullanımlarını engellemek için tasarlanmıştır. Bu mod daha önceden belirlenen 3 haneli bir PIN kodu ile devreye alınır yada devereden çıkartılır. Bu mod devrede iken araç gaz pedalından komut almaz.
Not: PIN kodu menülerine araç dururken ve motor çalışmazken OK tuşlarına aynı anda basarak erişilmektedir.

Sprint Booster’ın Artıları

  • 2 Yıl Garanti Süresi
  • TÜV – SUD EC Onayı Tip e24031712
  • Ayarlanabilir Tepkime Süresi
  • Kısa ve Basit Montaj Avantajı
  • Ücretsiz Test İmkanı
  • Uluslararası Patent Hakkı ve Türk Patent Kurumu Onayı

Yetkili Distribütör: BTG Maslak

0 (212) 276 19 01

http://www.sprintbooster-tr.com/

bir yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir